KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9996093
*
nr 999 6093
Blyerts
Erik Friberg, 3 st, motivet: 16x25 ca
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 december 2015
kl 20:06:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/12 19:32:52
1
Vinnande bud
7/12 19:39:17
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blyerts erik friberg teckning vattenfärg
-
8098 Blyerts
Signerad, porträtt, yttermått inklusive ram: 29x22cm
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:57
-
8154 Teckning
Blyerts, Johan Tirén (1853-1911), Sverige. Monogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:20
*
Blyerts
nr 999 6093
Blyerts
Erik Friberg, 3 st, motivet: 16x25 ca
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 december 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/12 19:32:52 | 1 | Vinnande bud |
7/12 19:39:17 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blyerts erik friberg teckning vattenfärg
-
8098 Blyerts
Signerad, porträtt, yttermått inklusive ram: 29x22cm
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:57 -
8154 Teckning
Blyerts, Johan Tirén (1853-1911), Sverige. Monogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:20